95.000,- € 2.861.970,- SKK
Dohodou, vrátane provízie


sledovať ponuku Investičná príležitosť, polyfunkčná budova, Trenčianske Teplice!Štát: Slovensko
Okres: Trenčín
Mesto: Trenčianske Teplice

Vlastníctvo: osobné
Druh: Výstavba domov
Typ: predaj - exkluzívne


Cenavrátane provízie
Počet poschodí1
Zastavaná plocha185 m²
Rozloha pozemku316 m²
Úžitková plocha330 m²
Vlastníctvoosobné
Statusaktívne
Odvoz odpaduáno
Plynáno
Kanalizáciaáno
Inžinierske sieteáno

Investičná príležitosť, polyfunkčná budova, Trenčianske Teplice!

Ponúkame na predaj jedinečný projekt v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice. Jedná sa o polyfunkčný objekt, ktorý je situovaný v centre kúpeľného mesta. Projekt definuje polyfunkčnú budovu s 2 nadzemnými podlažiami o zastavanej ploche 185 m2. Výstavba sa bude realizovať na pozemku o veľkosti 316 m2. Projekt ma pripravenú a schválenú kompletnú dokumentáciu na výstavbu tejto nehnuteľnosti ako búracie prace k starému domu čo leží na pozemku, územné rozhodnutie na výstavbu, taktiež stavebné povolenie k projektu polyfunkčnej budovy. K pozemku sú vybudované inžinierske siete, nová elektrická prípojka, voda, plyn, kanalizácia.

Projekt polyfunkčnej budovy má 2 nadzemné podlažia. Prvé podlažie má úžitkovú plochu160m2 na prevádzkovanie gastro-prevádzky ako cukrárne, kaviarne, pizzerii... Druhé nadzemné podlažie má rozlohu 167m2, kde sú projektované ubytovacie priestory, dva apartmány o veľkosti 35m2 a jeden apartmán o veľkosti cca 100 m2. Ďalej je plánované využívať aj časť strechy ako oddychová terasa. Celková úžitková plocha projektu 330 m2. K budove sú v rámci projektu plánované 4 parkovacie miesta.

Cena tohto jedinečného projektu v srdci kúpeľného mesta spolu s kompletnou dokumentáciou na výstavbu a pozemkom o rozlohe 316 m2 s kompletnými inžinierskymi sieťami je 95000 a možná dohoda.

V prípade záujmu o bližšie informácie kontaktujte Ing. Peter Karcol, 0907 037 777, karpatyreality.sk

foto

Ing Peter Karcol

Maklér

Telefón: 0907037777
E-mail: karcol.peter@gmail.com

všetky realitné ponuky makléra

Realitná kancelária je overeným partnerom www.ZoznamRealit.Sk


Realitný softvér backOFFICE®