33.000,- € 994.158,- SKK
vrátane provízie


sledovať ponuku Rezervované! Na predaj hrubá stavba rodinného domu, Suchá nad Parnou.Štát: Slovensko
Okres: Trnava
Mesto: Suchá nad Parnou

Vlastníctvo: osobné
Druh: Rodinný dom
Typ: predaj - exkluzívne


Cenavrátane provízie
Poschodie1
Zastavaná plocha90 m²
Rozloha pozemku193 m²
Úžitková plocha250 m²
Vlastníctvoosobné
Stavnedokončený
Statusaktívne
Pivnica80 m²

Rezervované! Na predaj  hrubá stavba rodinného domu, Suchá nad Parnou.

Exkluzívne iba ú nás ponúkame na predaj hrubú stavbu rodinného domu v Suchej nad Parnou. Dom stojí cca 2 árovom pozemku. Zastavaná plocha je 88 m2. Dom je celý podpivničený, kde je prístup autom - pivničný a garážový priestor. Skelet domu je je z tehly. Poschodie je plánované drevené, postavené na oceľových nosníkoch, ktoré sú zabudované v skelete budovy. Celková možná podlahová plocha je 170 m2 plus 80m 2 pivničný a garážový priestor. Strecha domu je uzatvorená doskami a potiahnutá ipou. Elektrická prípojka je na pozemku. Plyn a kanalizácia je vedená popri dome v cestnej komunikácii. Nehnuteľnosť je výborná investičná možnosť na výstavbu rodinného domu vzdialeného iba 5 km od Trnavy. Príslušné povolenia na stavbu a projektová dokumentácia je k dispozícii.

Cena nehnuteľnosti vrátane poplatkov je 33.000,- € V prípade záujmu o bližšie informácie ma kontaktujte: Ing. Peter Karcol, 0907037777, karpatyreality.sk

Neplatíte poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, hradíme právny servis, spracovanie kúpno-predajnej zmluvy, spracovanie návrhu na vklad do katastra, poplatky za podpisy u notára na kúpnych zmluvách. Vyriešime za Vás kompletný servis predaja nehnuteľnosti pohodlne a bezpečne so zárukou diskrétnosti.

foto

Ing Peter Karcol

Maklér

Telefón: 0907037777
E-mail: karcol.peter@gmail.com

všetky realitné ponuky makléra

Realitná kancelária je overeným partnerom www.ZoznamRealit.Sk


Realitný softvér backOFFICE®